o mnie 

tutaj powinno być moje zdjęcie ale stoję po drugiej stronie obiektywu

Fotograf, który wierzy, że można robić to co się kocha i nie umrzeć z głodu.

Samozwańcza mistrzyni Guitar Hero i Super Mario Bros.

Zanim mnie zatrudnisz na pewno obejrzę jakiś foto tutorial na Youtube.

 

A tak na poważnie...

 

Nazywam się Weronika,

Moją pasją jest fotografia i retusz. Lubię dobre jedzenie, dlatego w moim portfolio królują sesje zrealizowane dla lokali gastronomicznych. Lecz nie martw się drogi czytelniku / potencjalny kliencie, robię też inne zdjęcia i postaram się, aby Twoja twarz na zdjęciu nie wyglądała jak ciastko z kremem.

 

Moja przygoda z fotografią nie rozpoczęła się w wieku 4 lat, gdy pierwszy raz zobaczyłam Polaroid ani wtedy gdy dostałam Motorolę z klapką i odkryłam co to selfie. Wiem, nudy.

 

Swoją przyszłość wiązałam z reklamą i marketingiem, dlatego ukończyłam studia związane z tą tematyką na Manchester Metropolitan University (#chwalipięta). Pracując na stanowisku specjalisty do spraw mediów społecznościowych w lokalu gastronomicznym, byłam odpowiedzialna za robienie zdjęć promujących restaurację i tak właśnie się zaczęło. Fotografia wciągnęła mnie i sporą część mojego portfela na dobre.

 

​Obecnie zajmuję się fotografią na potrzeby marketingu branży food i HoReCa - fotografia produktów żywnościowych, fotografia dla restauracji, kawiarni, pubów, cukierni i innych lokali gastronomicznych. 

 

Obszar mojego działania to przede wszystkim województwo zachodniopolskie i pomorskie  – Koszalin, Mielno, Kołobrzeg, Słupsk, Stargard, Szczecin, Gąski, Dźwirzyno, Sarbinowo, Ustronie Morskie, Szczecinek, Międzyzdroje. Możliwość realizacji zlecenia w innych miastach i województwach po wcześniejszym ustaleniu terminu.

© 2020 hasztag Weronika

Fotografie zamieszczone w serwisie są własnością firmy hasztag Weronika Grońska. 

Wszystkie prawa zastrzeżone.

  • Facebook
  • Instagram